گیتار من!

تابلو اعلانات!!


سلام ! خیلی خوش اومدین ! این پست ثابته و همیشه بالای همه ی پست های جدیده!
در موردم!

- من کی هستم ؟

خب سوال خوبیه ... یه نوازنده ی گیتار آماتور با اطلاعات دست و پا شکسته و ابتدایی از موسیقی که متاسفانه دانشجو هم هستم !(از تاریخ مطالب وب معلومه!)


- هدفم چیه ؟

من اینجام تا هر اونچه که از منابع محتلف اعم از اساتید ، کتاب ها ، فیلم های آموزشی و ... در رابطه با گیتار یاد می گیرم رو به بیان ساده و روون و مختصر و مفید در اختیارتون بذارم . چند سالی می شه گیتار می زنم ولی آماتورم . ولی یه سری تجربه هایی هم یاد گرفتم که اونا رم باهاتون به اشتراک می ذارم .

همونطور که گفتم من چندان حرفه ای نیستم ! هدفمم بیان ساده ی مفاهیمه . پس لطفا اگر ایراد تئوری دیدین به بزرگی خودتون و مبتدی بودن من ببخشین . از اساتید امر بخاطر این که  بعضی مفاهیم رو بیش از حد ساده سازی کردم معذرت می خوام . ولی هدفم هم سادگیه

من معتقدم مخاطب این وب هنرجو های نوازندگی گیتار هستن . نوازندگی قطعا بر پایه ی تئوری موسیقی هست ولی این به اون معنی نیست که هنرجوی نوازندگی باید از تک تک جزییات تئوریک خبر داشته باشه . بنابراین بنده هم در مطالبم جز بخشی از تئوری که لازمه ، حرفی نمی زنم .


اگه دوست داشتین ما رو به دوستای گیتاریستتون معرفی کنین !


سوالاتتون رو در بخش نظرات مطرح کنین . متاسفانه از قشر مظلوم دانشجو هستم گهگداری سرم شلوغه! اگر دیدین ظرف 2-3 روز به کامنتتون جواب ندادم ایمیلمو  پایین نوشتم ، در خدمتتون هستم !

پی نوشت ! : در آدرس ایمیل جدیدم ، farzam956@gmail.com ، همیشه در خدمت دوستان عزیز هستم ! بخدا  اینبار نوتیفیکیشنش رو روشن کردم تا پیام بدین رو گوشیم میاد و جواب میدم !